KIM JESTEŚMY

Travel Nation Israel przemawia do szerokiego grona polskich obywateli, którzy uwielbią podróżować odkrywając nowe i magiczne miejsca. Oferujemy Państwu poznanie Ziemi Swiętej oraz wizytę w Jordanii i Egipcie. Urodziłam się w Polsce i mimo, że od lat mieszkam w Izraelu moje serce pozostało w dawnej ojczyźnie. W ciągu 11 lat pracy w izraelskiej branży hotelarskiej nabyłam wiedzę, która pozwoliła mi zrozumieć, co naprawdę chciałabym w życiu robić.Postanowiłam wykorzystać to co mam – wiedzę, internet, języki lokalne w Polsce i Izraelu, przyjemność w obcowaniu z ludźmi, zdolność zarządzania i budowania pakietów dla każdego budżetu.

Organizujemy trasy dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.Proponujemy wycieczki indywidualne, grupowe, pielgrzymki, wyjazdy edukacyjne , wypoczynkowe i rodzinne.

Gwarantujemy, że Państwa potrzeby i oczekiwania będą w pełni spełnione a pobyt, który zapewnimy Państwu w Ziemi Świętej będzie niezapomnianą wycieczką życia.

W ścisłej współpracy z Państwem zaprojektujemy trasę niezwykłych miejsc Ziemi Świętej.Trasę , która będzie odzwierciedlać Państwa własny styl , priorytety i marzenia związane z podróż .Od archeologii do polityki, od kuchni do mody, jakiekolwiek są Państwa oczekiwania, my je spełnimy.

✓Proponujemy produkty najwyższej jakości, które zawdzięczamy naszym doskonałym relacjom z hotelami, firmami transportowymi, biurami turystycznymi.

✓ Obsługa i wsparcie osobiste 24 godziny – od samego początku do końca podróży i wylotu.

Zapraszamy do Ejlatu! 
Reklamy