Jerozolima – Miasto świata

Każda wizyta w Izraelu jest niezwykłym przeżyciem! Na każdym kroku widać tu ślady przeszłości, wycieczka do Ziemi Świętej to podróż po wielkich wydarzeniach z historii świata! Nasza wycieczka po Ziemi Świętej prowadzi przez wiele różnych miejsc i miast. Zaczynamy w Ejlacie – najbardziej na południe wysuniętym punkcie Izraela, kontynuując na północ. Jadąc przez pustynię Arava, zapoznamy się z codziennym życiem izraelskiej wioski. Zjedziemy 400 metrów poniżej poziomu morza i dotkniemy wód niezwykłego Morza Martwego. Zobaczymy Masadę, Ein Gedi, Qumran i miejsce chrztu Jezusa Chrystusa. Oglądaną przez Jezusa panoramę Jerozolimy na Górze Oliwnej. Już podczas pierwszej wizyty w Ziemi Świętej oferujemy niezapomniane i zapierające dech w piersiach przeżycia, dzięki którym będziecie chcieli tu wrócić!

Church of the Holy Sepulchre
View of Jerusalem, Old City from the tower of the Church of the Redeemer. Church of the Holy Sepulchre

Każdy chce zobaczyć wyjątkowo piękną Jerozolimę. Miasto podzielone na cztery c zęśc i: żydow ską, ormiańską, muzułmańską ichrześcijańską, żyje rytmem wyznaczanym przez pielgrzymów iturystów. Natomiast 15 minutjazdy od Jerozolimy zwiedzimy Betlejem, arabski św iat, jak że inny o d kosmopolitycznego Ejlatu. Bazylika Narodzenia, Grota Mleczna, Pola Pasterzy…Grupy pielgrzymów odwiedzają te miejsca, które kojarzą się z Bożym Narodzeniem.

The Western Wall
The Western Wall, Wailing Wall or Kotel is an ancient limestone wall in the Old City of Jerusalem.

Jerozolima: Droga Jezusa na Golgotę (Via Dolorosa); Kościół św. Piotra in Gallicantu; Bazylika Grobu Świętego; Luterański Kościół Zbawiciela; Ściana Płaczu. Ogrójec; Góra Oliwna; Monaster Gornieński, Grób Najświętszej Marii Panny, Kościół Wszystkich Narodów.

Сena wycieczki z Ejlatu od $90

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s